Создать тендер, Открыть тендер
Вами было создано тендеров: 0
19.04.2013 07:37

Послуги вантажників та транспортування


Потенційним постачальникам

послугШановні добродії!ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» в особі виконавця закупівлі Головного спеціаліста відділу забезпечення, Сидоренко Євгенії проводить ВІДКРИТИЙ тендер, у зв'язку з чим запрошує юридичних осіб (далі - Постачальники) подати свої пропозиції щодо участі у тендері "Послуги вантажників та транспортування / Services of loaders and transportation".

Постачальник має право надати лише одну пропозицію. При цьому, Банк має право вимагати від потенційних чи наявних учасників тендеру розкриття інформації щодо субпідрядників, які можуть бути залученими на виконання Закупівлі Банку.

Усі ціни у пропозиції мають включати всі податки та інші обов’язкові платежі, вартість всіх супутніх робіт (послуг), що впливають на вартість. Усі ціни мають бути встановлені у українських гривнях з урахуванням податків.

Пропозиція має бути подана до 17.05.2013 18:00 за Київським часом виключно, в системі електронних торгів на сайті https://tender.pravex.ua

Пропозиція приймається лише від Постачальників офіційно зареєстрованих на сайте Регистрация.

Пропозиції надані будь-яким іншим шляхом до розгляду не приймаються!

Контактна особа з питань проведення тендеру:

Сидоренко Євгенія

тел.: (044) 201 17 88

факс: (044) 280 35 71

e-mail: Послуги вантажників та транспортування

З питань технічної підтримки:

тел.: (044) 229 03 44

У разі виникнення будь-яких питань щодо проведення тендеру просимо Вас надсилати свої запитання на електронну адресу зазначену вище.

У разі виникнення будь-яких питань щодо забезпечення прозорості даного тендеру, ми просимо Вас надсилати свої зауваження до відділу Спостережної Ради - Послуги вантажників та транспортування

та до департаменту із запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і внутрішньої безпеки: Послуги вантажників та транспортування

Також просимо звернути увагу на необхідність відкриття розрахункового рахунку в ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» для спрощення отримання коштів за товари чи послуги, що будуть надані Банку. Цей Запит пропозицій не є контрактом, обіцянкою укласти контракт чи будь-яким іншим зобов’язанням зі сторони ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК». ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» має право відмовитися від усіх одержаних пропозицій з будь-яких причин чи припинити процедуру запиту пропозицій будь-якої миті, не несучи при цьому ніякої відповідальності перед постачальниками. ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» не оплачує надану у відповідь на даний Запит інформацію та не відшкодовує витрати, понесені Постачальниками у зв‘язку з наданням відповіді на цей Запит.

Обов’язковим для участі в тендері є заповнення та надання всіх необхідних документів.

З повагою,

Сидоренко Євгенія
Дата окончания: 17.05.2013
ПАТ КБ "Правекс-Банк"
Тел. (044) 201 17 88, Факс. (044) 280 35 71
http://www.pravex.ua
Для ответа в тендере необходимо зарегистрироваться и войти под своим кодом ЄДРПОУ