Создать тендер, Открыть тендер
Вами было создано тендеров: 0
25.10.2012 04:09

Конкурсні торги на закупівлю комп'ютерної техніки


Благодійна організація «Клуб «Світанок» (далі – «Організатор») оголошує оголошує конкурсні торги на закупівлю комп’ютерного обладнання, ліцензійного забезпечення та багатофункціональних пристроїв.
Джерело фінансування закупівлі – закупівля здійснюється для навчальних занять з дітьми та забезпечення технічного оснащення кабінетів в лікарнях в рамках проектів, що реалізуються благодійною організацією «Клуб «Світанок» за фінансуванням ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".
Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

№ Найменування товару Кількість Технічні характеристики
1 Ноутбук 2 шт. Фірма-виробник HP, діагональ екрану 15.6'HD, процесор – не менш 1.9Ghz, графічна система-ATI Radeon 1024Mb, об’єм пам’яті 4096Mb DDRIII, об’єм і тип HDD- 500Gb SATA, оптичний привод-DVD-SuperMulti, Wi-Fi, WEB-Camera, гарантія не менш 12 міс.
2 Монітор 7 шт. SAMSUNG, TFT 19", 16:9, VGA
Гарантія не менш 12 місяців
3 Персональний комп’ютер в зборі 7 шт. Процесор: AMD Athlon (2.8GHz), материнська плата: ASUS M5A78L-M LE, об’єм пам’яті: DDR3 4096MB, об’єм жорсткого диску: 500GB SATA-2, графічна система: integrated ATI Radeon™ 2100, корпус ATX 400W, миша оптична, клавіатура
4 Багатофункціональний пристрій 4 шт. БФП SAMSUNG SCX-3400
5 Ліцензійне програмне забезпечення ОС Microsoft Windows 9 шт. Microsoft Windows 7 Pro, 64-bit, Rus, 1pk DVD, SP1, OEM
6 Ліцензійне програмне забезпечення Microsoft Office 5 шт. Microsoft Office 2010 Home and Student, 32/ 64-bit, Ukr, 1pk DVD, BOX
Термін постачання товарів – з 01 листопада 2012 р. по 30 жовтня 2013 р. Строк доставки товарів складає 1-3 дні з моменту сплати послуг замовником.
Список обов’язкових документів щодо діяльності учасника тендеру на підставі законодавства України
Свідоцтво про державну реєстрацію
Ліцензії на здійснення відповідного виду діяльності (якщо вид діяльності ліцензується)
Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Свідоцтво про сплату єдиного податку або на додану вартість/Свідоцтво про реєстрацію платника податку (на додану вартість або єдиного податку)
Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
Україна, 83016, м. Донецьк, вул. Аравійська, буд. 2, кв. 1а
Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з 10 год. до 17 год. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:
«09» листопада 2012 року, до 16 год. 00 хв. за донецьким часом.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться:
«12» листопада 2012 року, о 12 год. 00 хв. за донецьким часом за адресою: 83016, м. Донецьк, вул. Аравійська, буд. 2, кв. 1а

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 3 (трьох) днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 10 днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

Звертаємо Вашу увагу!
Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу пошти України: будь-які поштові помилки, внаслідок яких тендерна пропозиція з додатками не надійшла чи надійшла із запізненням, була загублена чи пошкоджена; помилки операторів зв'язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин.
Подані на тендер матеріали не повертаються і не рецензуються.
По результатам оцінки комерційних пропозицій Організатором тендеру буде визначено переможця тендеру.
Учасник тендеру несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.
Оцінювання комерційних пропозицій буде проводитись Тендерним комітетом Організації у відповідності власним закупівельним процедурам.
Дата окончания: 09.11.2012
БО "Клуб "Світанок"
г.Краматорск, ул.Магнитогорская, 9/6А
Тел. +380635031277
http://www.club-svitanok.org.ua
Для ответа в тендере необходимо зарегистрироваться и войти под своим кодом ЄДРПОУ