Создать тендер, Открыть тендер
Вами было создано тендеров: 0
12.12.2011 05:35

Поставка компресорного обладнання


Тендер на поставку компресорного і допоміжного обладнання повітряних компресорних ГВК та ЦТФ, на території комплексу по забою та переробці курчат-бройлерів на землях Ладижинської міської ради за межами м. Ладижин, Вінницької області

Тендер призначений на 23.12.2011 року в 10-00 за адресою: Вінницька область, м. Ладижин, вул. Хлібозаводська 2 - Б.

Початок приймання заявок від організацій – претендентів вказано у листі (див. лист).

Компанії-претенденти для реєстрації на участь у тендері та допуску до тендера, а також для отримання доступу до технічної інформації для підготовки комерційної пропозиції (КП), проходять попередній відбір, для цього до 8-00 13.12.2011р. направляють на e-mail: al.v.melnik @ mhp.com.ua документацію про компанію, вказану у листі щодо проведення тендеру (див. лист).

Компанії-претенденти, які пройшли попередній відбір і отримали технічну інформацію, для участі у тендері повинні надати до 8-00 18.12.2011р. на вказану адресу електронної пошти  Поставка компресорного обладнання, або в паперовому варіанті, за вказаною поштовою адресою комерційну пропозицію (КП).

До тендеру допускаються лише ті організації, які надали всі необхідні документи і відповідальні представники яких присутні на засіданні тендерної комісії. Детальнішу інформацію і доступ до технічної частини тендерної документації компанії-претенденти можуть отримати у відповідального за організацію проведення тендеру:

Мельника Олександра Валерійовича, тел.(050)4158287, e-mail:  Поставка компресорного обладнання

Дата окончания: 23.12.2011
Для ответа в тендере необходимо зарегистрироваться и войти под своим кодом ЄДРПОУ