Создать тендер, Открыть тендер
Вами было создано тендеров: 0
27.11.2011 07:22

тендер на поставку лабораторного обладнання


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує
тендер на поставку лабораторного обладнання (R9-2011/2012) в рамках реалізації програми «Зупинимо туберкульоз в Україні».
1. Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 90 (дев’яноста) днів з дня їх подачі.

2. Вимоги до обладнання, його технічні характеристики детально викладені у специфікації.

3. Тендер складається з окремих лотів (позицій з переліку специфікації). Кожен учасник тендера може надавати цінову пропозицію як на всі лоти, що беруть участь у тендері, так і на його окремі лоти, в залежності від наявності товару.

4. Альянс залишає за собою право збільшити або зменшити обсяг закупівлі у межах 20% від обсягу, вказаного у специфікації.
5. Кінцевий термін подання комерційних пропозицій – не пізніше 05 грудня 2011 року, 13:00 (UTC+02:00). Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.

6. Публічне розкриття конвертів з пропозиціями відбудеться за адресою, що наведена в п.9, 05 грудня 2011 року о 14:00 (UTC+02:00). Кожен учасник тендеру, який надав цінову пропозицію в зазначений термін, автоматично запрошений відвідати засідання з розкриття конвертів (при собі потрібно мати документи, що посвідчують повноваження та особу).

7. Основні фактори, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендера – 1)відповідність заявки учасника умовам тендерної документації, 2) належна якість продукції, підтверджена документально та 3) прийнятна ціна.

8. Переможця(ців) тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету, яке відбудеться протягом місяця після кінцевого терміну подання комерційних пропозицій та після їх детальної технічної, фінансової та правової оцінки.

9. Пропозиції повинні надсилатись в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:


МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні"
вул. Димитрова, 5, корпус 10A, 8-й поверх, 03680 Київ, Україна
тел.: (+380 44) 490-5485,86,87,88 (вн.260)

До уваги: Іваненко Максим, асистент відділу закупівель та управління поставками.

Конверт повинен містити назву тендеру і слова: «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО…» (указати час і дату, зазначені у документації як строк розкриття конвертів з тендерною пропозицією).


10. МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» залишає за собою право вимагати від учасників тендера додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи як учасника даного тендеру.

тендер на поставку лабораторного обладнання.

Дата окончания: 05.12.2011
Для ответа в тендере необходимо зарегистрироваться и войти под своим кодом ЄДРПОУ