Создать тендер, Открыть тендер
Вами было создано тендеров: 0
27.11.2011 07:56

послуги з організації операційних досліджень


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на надання послуг з організації та проведення 3 операційних досліджень:
1. «Етнографічне дослідження стилю життя та основних моделей поведінки жінок комерційного сексу (ЖКС) в окремих регіонах України»
2. «Етнографічне дослідження стилю життя та основних моделей поведінки чоловіків, які мають секс з чоловіками (ЧСЧ) в окремих регіонах України»
3. «Етнографічне дослідження стилю життя та основних моделей поведінки споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН) в окремих регіонах України».
Умови проведення тендеру:

1.Тендер складається з окремих лотів (специфікацій). Кожен учасник тендера може надавати цінову пропозицію як на всі лоти, що беруть участь у тендері, так і на його окремі лоти.
2.По кожній специфікації необхідно подати окрему пропозицію з відповідними додатками.
3.Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 90 (дев’яноста) днів з дня їх подачі.
4.Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у кожній окремій специфікації.
5.Вимоги до надання послуг, організаційні вимоги та спосіб оплати – як зазначено у кожній окремій специфікації.
6.Кінцевий термін подання комерційних пропозицій – не пізніше 7 грудня 2011 року, 11:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.
7.Публічне розкриття конвертів з пропозиціями відбудеться за адресою, що наведена в п. 8, 7 грудня 2011 року о 11:00. Кожен учасник тендеру, який надав цінову пропозицію в зазначений термін, автоматично запрошений відвідати засідання з розкриття конвертів (при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу).
8.Основні фактори, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендера – 1) відповідність заявки учасника умовам тендерної документації, 2) прийнятна ціна та 3) умови надання послуг.
9.Переможця тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету, яке відбудеться не пізніше 23 грудня 2011 року, після їх детальної технічної, фінансової та правової оцінки. Протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення Альянс проінформує переможця конкурсу у письмовій формі.
10.Пропозиції повинні надсилатись в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:
МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні"
вул. Димитрова, 5, корпус 10A, 8-й поверх, 03680 Київ, Україна
тел.: (+380 44) 490-5485,86,87,88 (вн.260)
Конверт повинен містити назву тендеру, назву компанії і слова «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 7 ГРУДНЯ 2011 РОКУ, 11:00».
11.МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» залишає за собою право вимагати від учасників тендера додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи як учасника даного тендеру.
послуги з організації  операційних досліджень


Дата окончания: 02.12.2011
Для ответа в тендере необходимо зарегистрироваться и войти под своим кодом ЄДРПОУ