Створити тендер, Відкрити тендер
Вами було створено тендерів: 0
13.12.2025 10:19

Тендер на закупівлю товарів для потреб Гуманітарних центрів


№ ITB 2025-708 від 12 грудня 2025 року
Запрошення до участі у процесі закупівлі
на укладання договорів постачання товарів для потреб Гуманітарних центрів Громадської організації «Проліска» в межах виконання проєкту УВКБ ООН «Комплексна допомога у сфері захисту та житла для переміщених осіб, репатріантів та людей, які постраждали від війни» (код фінансування 21141Y25M162685)
ПЕРЕДМОВА ПРО ГО «ПРОЛІСКА»

ГО «Проліска» – некомерційна, неполітична гуманітарна організація, що з 2014 року надає всебічну допомогу та захист населенню, що постраждали від збройного конфлікту в Україні.
Більш детальну інформацію про ГО «Проліска» можна знайти на веб-сайті: https://proliska.org/.

1. ПОТРЕБИ
ГО «Проліска» пропонує потенційним постачальникам надати тендерну пропозицію на укладення Договорів постачання товарів для потреб Гуманітарних центрів Громадської організації «Проліска».
ВАЖЛИВО:
Детальна інформація про кількість та технічні характеристики товарів наведені в Додатку А до цього документа. Зверніть увагу, Додаток А містить інформацію за 6 (шістьма) лотами.
ГО «Проліска» повідомляє, що Ви можете подати свою тендерну пропозицію на всю закупівлю № ITB 2025-708 або за окремим Лотом.
ГО «Проліска» проведе оцінку для кожного Лоту окремо. Будь ласка, зверніть увагу, що часткова пропозиція для будь-якого Лоту не буде прийнята.


2. МЕТА ЗАКУПІВЛІ
З метою належної організації операційної діяльності Громадської організації «Проліска» в межах виконання проєкту УВКБ ООН «Комплексна допомога у сфері захисту та житла для переміщених осіб, репатріантів та людей, які постраждали від війни» (код фінансування 21141Y25M162685), необхідно провести процедуру закупівлі товарів для потреб Гуманітарних центрів Громадської організації «Проліска» методом ITB :
Лот №1. Побутова хімія;
Лот №2. Канцелярські товари;
Лот №3. Рюкзак;
Лот №4. Брендовані канцтовари;
Лот №5. Пакети;
Лот №6. Термос.

3. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ЗАКУПІВЛІ
• Валюта тендерної пропозиції та взаєморозрахунків – українська гривня;
• Форма оплати: безготівкова форма;
• Порядок оплати: післяплата протягом 25 (двадцяти п’яти) робочих днів з дня поставки Товару;
• Доставку товару за адресами, визначеними замовником (вказана в Додатку А), постачальник здійснює за власні кошти;
• Учасник тендеру включає в загальну вартість товарів усі витрати, що можуть виникнути у нього в процесі виконання зобов’язань згідно Договору поставки;
• Фактом надання тендерної пропозиції учасники тендеру гарантують збереження своєї оголошеної ціни протягом проведення тендеру та до моменту поставки.

Граничний строк доставки товарів: до 31.12.2025 року.

Порядок поставки товару: товар постачається партіями за вказаними адресами (кількість наборів в партії та адреси вказані в Додатку А). Поділ постачання товару однієї партії не допускається. Громадська Організація «Проліска» залишає за собою право відмовити у прийнятті товару, який буде поставлено не однією партією, відповідно до вимог цього Запрошення.

ВАЖЛИВО:
Фактом подачі тендерної пропозиції учасник закупівлі підтверджує, що виробники запропонованих ним товарів не включені до переліку міжнародних спонсорів війни відповідно до НАЗК України та запропоновані товари не вироблені у російській федерації та/або Республіці Білорусь.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Відповідно до Закону №1618 з 01.01.2022 року внесені зміни до ст. 13 Закону №1207, яким передбачається, що здійснення господарської діяльності юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, місцезнаходженням (місцем проживання) яких є тимчасово окупована територія, дозволяється виключно після зміни їх податкової адреси на іншу територію України. Учасники які не підпадають під дані вимоги будуть – дискваліфіковані.


ВАЖЛИВО:
Наполегливо рекомендовано уважно ознайомитися з цим документом «Запрошення до участі у процесі закупівлі» та додатками до нього. Недотримання процедур, зазначених у цьому документі, може призвести до дискваліфікації учасників тендеру з процесу оцінки тендерних пропозицій.

Зауважуємо: цей документ не є пропозицією на укладання Договору з Вашою компанією. Зверніть увагу: ГО «Проліска» залишає за собою право зменшити кількість товарів, визначену у Додатках А та В до цього Запрошення, на момент укладання договорів постачання товарів, в залежності від зміни потреб та фінансування.

Документи до запрошення до участі у процесі закупівлі
Наступні додатки, які є невід’ємною частиною Запрошення до участі у процесі закупівлі ви знайдете за посиланнями нижче:
Запрошення https://surl.li/oivzfw
Додаток А: Форма технічної пропозиції https://surl.li/gmjhxq
Додаток В: Форма фінансової пропозиції https://surl.li/tzfroa
Додаток С: Реєстраційна форма постачальника https://surl.lu/wbwjnz
Кодекс поведінки постачальників https://surl.li/owrrnp
Чекаємо на ваші пропозиції!
Дякуємо за увагу!
Дата закінчення: 19.12.2025
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПРОЛІСКА"
с. Сторожниця, вул. Ужгородська, 43
Тел. 0800 888 888
http://proliska.org
Для відповіді в тендері необхідно зарєеструватись і увійти під своим кодом ЄДРПОУ