Відкрите проведення тендерів в Україні

Ласкаво просимо на Tender.In.Ua - український безкоштовний інформаційний портал тендерів: проведення відкритих тендерів, конкурсних торгів і закупівель в Україні.

Постійне поповнення каталогу тендерів новими запитами на сайті Tender.In.Ua на поставку промислових і споживчих товарів і послуг. Наш сервіс надає заявки попиту та пропозиції на товари та послуги від компаній різних за господарської діяльності і формою власності.

Ми щодня проводимо моніторинг тендерів на закупівлю і продаж товару і послуг по всій території України.

Як провести тендерні закупівлі?

Зареєструвавшись на Tender.in.UA ви отримуєте можливість брати участь у всіх тендерах і пропозиціях на закупівлю товарів, проведених на території України. А так же отримуєте можливість створювати тендера в зазначеному вами регіоні та галузі. Ви можете оголосити проведення відкритого або закритого тендеру.

Підписавшись на отримання нових тендерів на нашому сайті, ви будете постійно перебувати в епіцентрі комерційних новин, мати повну інформацію щодо торгів у цікавиій для вас тематиці і географічній зоні.

Де оголосити про тендер? Використовуючи ресурс Tender.In.Ua ви відчуєте перевагу роботи з нами, разом ми зможемо зробити ваш бізнес більш ефективним.

Tender.In.Ua – це запорука вашого успіху.