Создать тендер, Открыть тендер
Вами было создано тендеров: 0
04.08.2011 01:07

Комп’ютерна томографія/МРТ без контрастування


Київське міське відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з проведення комп’ютерної томографії та магнітно-резонансну томографію. Дана закупівля необхідна для забезпечення діагностичними послугами клієнтів проекту в рамках проекту «Організація комплексної допомоги ЛЖВ у м. Київ», що фінансується ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".
Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг: Проведення обстежень за допомогою КТ різних органів та систем (головний мозок, грудна клітина, черевна порожнина, органи малого тазу, суглоби )без введення контрастної речовини/ включно з введенням контрастної речовини; Проведення обстежень за допомогою МРТ різних органів та систем (головний мозок, грудна клітина, черевна порожнина, органи малого тазу, суглоби )без введення контрастної речовини// включно з введенням контрастної речовини.
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг: Право на здійснення підприємницької діяльності (Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП); Право на здійснення відповідних медичних послуг (одна організація має надавати послуги КТ та МРТ) (Ліцензія).
Склад тендерної пропозиції:
1. Тендерна пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, рік випуску томографа тощо).
Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками
Борозненко Олександр, бухгалтер
Київ, 02099, вул. Російська, 45-Б, офіс 1
Тел/факс (044) 2285697, Комп’ютерна томографія/МРТ без контрастування
Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
Україна, 02099, місто Київ, вул. Російська, буд. 45-Б офіс 1.
Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 10 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. за київським часом.
Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:
«17» серпня 2011 року, до 18 год. 00 хв. за київським часом.
Щодо додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до Ярини Рибачук, асистента проектів, за тел.: (044) 228-56-97, Комп’ютерна томографія/МРТ без контрастування.

Дата окончания: 18.08.2011
ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
вул. Російська, 45-Б, офіс 1
Тел. (044) 2285697
Для ответа в тендере необходимо зарегистрироваться и войти под своим кодом ЄДРПОУ